Тур вихідного дня на джипах

Тур вихідного дня на джипах

Виїзд з Києва чи з локації драйв центру (місце збору обмовляється) до місця початку експедиції, в даному випадку в сторону Переяслава. Маршрут включає в себе: мальовничі краєвиди вздовж Дніпра, важкодоступні місця лісів Переяславського району, піщані дюни.

Точкою на карті до якої нам належить дістатися: Спасо-Преображенська церква (Гусинці), яка вціліла від затопленого водами Канівського водосховища. Зараз церква і дзвіниця стоять на острівці за 200 метрів від берега. 

Розбивка табору для нічлігу (наметове містечко), облаштування місця для розведення вогню і приготування їжі. Розважальні активності до вечері: стрільба з арбалета по мішенях, стрілянина з пневматичних гвинтівок і пістолетів, ігри з м'ячем або інші за бажанням.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор розподілить по машинам
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором за маршрутом
- Намети і все необхідне для табору
- Їжа на багатті: шашлик, овочі, рибна юшка, питна вода.
- Інвентар для активностей

Місце проведення

Тур на джипах почнеться на території Драйв центру звідки ми відправимося в сторону Переяслава і звідти прямуємо по маршруту, який включає в себе мальовничі краєвиди вздовж берега Дніпра, важкодоступні стежки в лісах і т.д

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Політ на повітряній кулі над Добропарком Політ на повітряній кулі над Добропарком

  Мальовничий політ на повітряній кулі над Добропарком, це один з кращих варіантів повітряної екскурсії де ви побачите неймовірну кількість плантацій квітів і вдихнете їх аромат.

 • Прогулянки на конях для двох Прогулянки на конях для двох

  Кінні прогулянки - це відмінний спосіб цікаво і з користю для здоров'я провести вільний час на свіжому повітрі. Ви можете покататися на конях в мальовничих лісопарках, по лісах і полях.

  Тур вихідного дня на джипах у Драйв центрі GetDrive

  ... Пропонуємо вам зібратися дружною компанією і разом з нами вирушити в дводенну подорож захоплюючим і красивим маршрутом на повнопривідних джипах.