Стрільба з спортивної рогатки

Стрільба з спортивної рогатки

Чому б не доставити величезне задоволення дорослим чоловікам і не повернути їх за часів безтурботного дитинства? Стрільба з рогатки буде прекрасним доповненням до основної розважальної програми і принесе море радості та позитивних емоцій!

Надаємо все необхідне обладнання для стрільби з рогатки: мішені, пульки, захисні окуляри. У нашому тирі можна досхочу постріляти, а також влаштувати конкурс з рогаткою серед друзів: хто більш майстерний стрілок.

Стрільба з рогатки на ура сприйметься в великих компаніях, коли згадуються дитячі пустощі, а у нас їх можна не лише згадати, але ще і підкріпити діями, тільки це набагато безпечніше, ніж було багато років тому в дитинстві!

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор проведе інструктаж поводження зі зброєю
- Відправитесь на позицію для стрільби

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором
- Захисне екіпірування: окуляри
- 50-100 пострілів

Місце проведення

Стрільба з спортивної рогатки проходить на території Драйв Центру GetDrive

Ми рекомендуємо:
 • Стрільба з пневматичної зброї Стрільба з пневматичної зброї

  Шукаєте незвичайний і оригінальний подарунок? Стрільба в тирі - це гарний подарунок для азартних людей! Адреналін, постріли, уражені цілі - подарують яскраві і незабутні емоції!

 • Стрільба з лука і арбалета Стрільба з лука і арбалета

  Один з найцікавіших видів стрільби. Це чудовий вид відпочинку від стресових ситуацій і звичайних сірих буднів. Відкрийте нові відчуття, які ви захочете повторити знову і знову.

 • Пейнтбол на багі Пейнтбол на багі

  Це унікальне поєднання двох гострих відчуттів: швидкості і стрільби по рухомих мішенях, де кожен зможе проявити себе в умінні керувати автомобілем і в точності стрільби.

  Стрільба з спортивної рогатки Спортивна рогатка Київ.

  ... У нас у тирі можна перестріляти по мішенях зі спортивної рогатки, відмінний варіант розважитися та випустити пару або згадати дитинство. Стрілянина з рогатки знайома нам із раннього дитинства і сприймається найчастіше як розвага. Проте рогатку дуже важко назвати дитячою іграшкою, оскільки це досить серйозна зброя із вагомою історією. Раніше рогатки використовували у битвах, а зараз її застосовують на полюванні та у спорті. Сучасні бойові рогатки за потужністю не поступаються пневматичним пістолетам. Стрілянина з рогатки досить цікаве, але в той же час досить небезпечне заняття. Фахівці радять, на початкових етапах при стрільбі з рогатки, що в першу чергу необхідно враховувати саме стійку і намагатися зміцнити її, ніж попадання в ціль. Оцінюйте результат тренування саме за стабільністю у стійці. Після пострілу тіло має залишатися у незмінному положенні, від цього залежить результат та сила пострілу. Вивчивши і досягши високих результатів у вибраній вами стійці, спробуйте змінити положення корпусу, не бійтеся експериментувати. Особливу увагу потрібно приділити положенню ніг, воно має бути таким, щоб при пострілі максимально зафіксувати верхню частину тулуба під час пострілу. Плечі повинні бути розправлені, напружені та розташовуватися під тим самим кутом до цілі. Передпліччя правої руки має бути на лінії прицілювання. Коли гумка досить натягнута, рогатка має бути горизонтально щодо землі. Найбільш поширена помилка дуже низьке розташування другої руки. Підняти лікоть трохи вище можна, але навіть трохи опускати його нижче не варто.