Стрільба з пневматичної зброї

Стрільба з пневматичної зброї

Стрільба це задоволення, доступне кожному, до того ж це дуже весело, особливо, якщо ви приходите в тир цілою компанією і влаштовуєте між собою змагання.

Пневматична зброя - різновид стрілецької зброї, в якому снаряд вилітає під впливом газу, що знаходиться під тиском.

Сучасне пневматична зброя створено для спортивної і розважальної стрільби, тому його потужність маленька: безпечно стріляти можуть навіть діти!

Шукайте оригінальний подарунок? Не знаєте що вибрати для чоловіка? Хочете подарувати яскраві і незабутні емоції? Подарунковий сертифікат на стрілянину - це саме те, що ви шукали!

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор проведе інструктаж поводження зі зброєю
- Відправитесь на позицію для стрільби

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором
- Захисне екіпірування: окуляри
- 50-200 пострілів

Місце проведення

Стрільба з пневматичної зброї проходить на території Драйв Центру GetDrive

Ми рекомендуємо:
 • Стрільба з лука і арбалета Стрільба з лука і арбалета

  Один з найцікавіших видів стрільби. Це чудовий вид відпочинку від стресових ситуацій і звичайних сірих буднів. Відкрийте нові відчуття, які ви захочете повторити знову і знову.

 • Стрільба з спортивної рогатки Стрільба з спортивної рогатки

  Представляємо ексклюзивний атракціон «Стрільба з спортивної рогатки» і пропонуємо постріляти з неї в цивілізованих і безпечних умовах, під керівництвом досвідченого інструктора.

 • Пейнтбол на багі Пейнтбол на багі

  Це унікальне поєднання двох гострих відчуттів: швидкості і стрільби по рухомих мішенях, де кожен зможе проявити себе в умінні керувати автомобілем і в точності стрільби.

  Стрільба з пневматичної зброї це тир - де можна постріляти із пневматики

  ... Тир для пневматики для всіх бажаючих провести активний час та випустити пару. У нас в арсеналі присутні пневматичні гвинтівки як з прицілом коліматорним, так і без, пістолети точні копії відомих моделей, в деяких пістолетах присутній blowback (блоубек). У пістолетів із системою blowback при стрільбі затвор рухається, імітуючи стрілянину з бойового пістолета та віддачу. Стрілянина з пістолета з blowback більш реалістична, і якщо Ви хочете отримати максимум задоволення від стрілянини з пневматичної зброї – тоді це ідеальний варіант! Особливість при стрільбі з блоубека-пістолета полягає в тому, що через віддачу, що виникає в результаті руху затвора, точність буде нижче, але навряд чи це можна віднести до мінусів, так як такі пневматичні пістолети з blowback забезпечують реалістичність стрільби. Досить один раз постріляти з такого пістолета, щоб зрозуміти, що відмінність від стрілянини з не-блоубеків моделей просто колосальна.