Лазертаг

Лазертаг

Лазертаг - спортивна командна гра в якій супротивника необхідно уразити променем лазера. В якості зброї використовується Тагер. Фактично, це той же пейнтбол, тільки замість кульок з фарбою використовується лазерний промінь, який вражає датчики на голові суперника. В лазерний бій можуть грати дорослі і діти.

Лазертаг припаде до смаку і дорослим і дітям - допоможе розвинути навички роботи в команді, координацію і об'єктне мислення.

Граючи в Лазертаг, Вам обов'язково знадобитися хороша реакція, швидкість мислення і хороша стратегія - саме ці якості є ключовими при грі в лазертаг.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Одягаєтесь в захисний одяг
- Відправитесь в драйвову пригоду

Що входить

- Інструктаж, супровід гри інструктором
- Захисне екіпірування: костюм, маска, рукавички
- 90 хвилин гри

Місце проведення

Пейнтбол проходить на території Драйв центру на спеціально облаштованому майданчику. Можливо обрати різні сценаріїї гри, в залежності від кількості учасників і їх навиків.

Ми рекомендуємо:
 • Кідбол на багі Кідбол на багі

  Кідбол на багі це унікальне поєднання двох гострих відчуттів, для дітей: швидкості і стрільби по рухомих мішенях, де кожна дитина зможе проявити себе в умінні і в точності стрільби.

 • Кідбол. Пейнтбол для дітей Кідбол. Пейнтбол для дітей

  Кідбол - це пейнтбол для дітей. Не тільки дорослі люблять пограти в войнушку, дітям теж хочеться постріляти кульками з фарбою. Весело, захоплююче і безпечно - все це Кідбол

 • Пейнтбол Пейнтбол

  Хочете отримати потужний заряд адреналіну і круто провести час з елементами екстриму, то гра в пейнтбол - відмінне рішення! Гра в пейнтбол підходить для дорослих та дітей.

  Лазертаг для дітей та дорослих від драйв центру GetDrive.

  ... Приходьте на лазертаг у драйв центр GetDrive у компанії друзів або разом з дітьми – переконайтеся, що реальність набагато цікавіша, ніж гостросюжетні комп'ютерні ігри та мобільні програми! Подолаючи складні перешкоди та досягаючи мети, гра лазертаг може тренувати швидкість реакції, витривалість, спритність та влучність, а також навчить працювати як єдина команда – такий відпочинок не лише веселий, а ще й корисний. Ознайомитись з цінами та забронювати лазертаг у Києві можна на цій сторінці лазертаг для дітей Київ.