Кідбол на багі

Кідбол на багі

На відміну від пейнтболу на баггі для дорослих, ця гра абсолютно не травматична. Активність спрямована для дітей віком від 6 років. Маркери для гри спроектовані спеціально для дітей з ударостійкого пластику і мають малу вагу, працюють без стисненого повітря, для пострілу використовується енергія стисненої пружини.

Все це проходить на спеціальних майданчиках, які мають перешкоди, які необхідно об'їжджати.  Для проведення активності в кожній команді потрібний дорослий який буде находитися за кермом, дитина знаходиться поруч і грає в якості стрілка.

Також крім команд на полі, які борються за перемогу, за кожну команду грають ще снайпери, які знаходяться по периметру і захищають свої команди і допомогають їм здобути перемогу в змаганні.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Одягаєтесь в захисний одяг
- Відправитесь в драйвову пригоду

Що входить

- Інструктаж, супровід гри інструктором
- Захисне екіпірування: костюм, маска, рукавички
- 30-60 хвилин активнї гри
- 200 кульок на команду

Місце проведення

Пейнтбол на багі проходить на території Драйв центру на спеціально облаштованому майданчику. На майданчику розміром з середнє футбольне поле, команди борються за перемогу.

Ми рекомендуємо:
 • Пейнтбол на багі Пейнтбол на багі

  Це унікальне поєднання двох гострих відчуттів: швидкості і стрільби по рухомих мішенях, де кожен зможе проявити себе в умінні керувати автомобілем і в точності стрільби.

 • Квадро Біатлон Квадро Біатлон

  Одна з найпопулярніших програм командних змагань. Учасники змагатимуться у перегонах та подоланнях перешкод на трасах різної складності зупиняючись для стрільби по мішенях.

 • Пейнтбол Пейнтбол

  Хочете отримати потужний заряд адреналіну і круто провести час з елементами екстриму, то гра в пейнтбол - відмінне рішення! Гра в пейнтбол підходить для дорослих та дітей.

  Кідбол на багі в Києві в драйв центрі GetDrive.

  ...