Кідбол. Пейнтбол для дітей

Кідбол. Пейнтбол для дітей

На відміну від пейнтболу для дорослих, дитяча гра абсолютно не травматична. Для дітей віком від 6 років в нашому центрі можна орендувати комплекти JT Splatmaster для міні-пейнтболу. Це обладнання спеціально розроблено для малюків американською компанією JT, і включає в себе захисний жилет, маркер і маску.

Маркери спроектовані спеціально для дітей з ударостійкого пластику і мають малу вагу, працюють без газу, для пострілу використовується енергія стислої пружини.
Місткість магазину 7 - 15 куль.
Пейнтбольні кулі, менші за діаметром, калібр 0,5, зі спеціальним водорозчинним наповнювачем, що дає можливість грати без захисного камуфляжу.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Одягаєтесь в захисний одяг
- Відправитесь в драйвову пригоду

Що входить

- Інструктаж, супровід гри інструктором
- Захисне екіпірування: костюм, маска, рукавички
- 60 хвилин гри
- 300 кульок на кожного учасника

Місце проведення

Пейнтбол для дітей (Кідбол) проходить на території Драйв центру на спеціально облаштованому майданчику. Можливо обрати різні сценаріїї гри, в залежності від кількості учасників і їх навиків.

Ми рекомендуємо:
 • Кідбол на багі Кідбол на багі

  Кідбол на багі це унікальне поєднання двох гострих відчуттів, для дітей: швидкості і стрільби по рухомих мішенях, де кожна дитина зможе проявити себе в умінні і в точності стрільби.

 • Лазертаг Лазертаг

  Це сучасна альтернатива комп'ютерним іграм. Лазертаг - тактичний симулятор, де потрапляння фіксується не фарбою, а електронікою. Основою гри служить командне протистояння.

 • Пейнтбол Пейнтбол

  Хочете отримати потужний заряд адреналіну і круто провести час з елементами екстриму, то гра в пейнтбол - відмінне рішення! Гра в пейнтбол підходить для дорослих та дітей.

  Кідбол. Пейнтбол для дітей в Києві в GetDrive.

  ... Гру пейнтбол для дітей ще часто називають кідбол - популярна програма командних змагань серед дітей. Пропонуємо провести День народження дитини за захоплюючою грою у пейнтбол для дітей (кідбол). Програми спеціально розроблені для дітей віком від 7 до 13 років і ідеально підходять для того, щоб незвичайно відзначити день народження дитини чи інше свято, приїхавши всім класом та повеселившись із користю для здоров'я. Дитячий пейнтбол стане цікавою пригодою та запам'ятається на все життя. Для батьків це можливість зібрати близьких родичів разом і провести незабутній день у хорошому місці з усіма зручностями. Пейнтбол для дітей Київ