Розваги Київ

Кідбол на багі Кідбол на багі

Кідбол на багі це унікальне поєднання двох гострих відчуттів, для дітей: швидкості і стрільби по рухомих мішенях, де кожна дитина зможе проявити себе в умінні і в точності стрільби.

Лазертаг Лазертаг

Це сучасна альтернатива комп'ютерним іграм. Лазертаг - тактичний симулятор, де потрапляння фіксується не фарбою, а електронікою. Основою гри служить командне протистояння.

Квадро Біатлон Квадро Біатлон

Одна з найпопулярніших програм командних змагань. Учасники змагатимуться у перегонах та подоланнях перешкод на трасах різної складності зупиняючись для стрільби по мішенях.

Кідбол. Пейнтбол для дітей Кідбол. Пейнтбол для дітей

Кідбол - це пейнтбол для дітей. Не тільки дорослі люблять пограти в войнушку, дітям теж хочеться постріляти кульками з фарбою. Весело, захоплююче і безпечно - все це Кідбол

Пейнтбол на багі Пейнтбол на багі

Це унікальне поєднання двох гострих відчуттів: швидкості і стрільби по рухомих мішенях, де кожен зможе проявити себе в умінні керувати автомобілем і в точності стрільби.

Пейнтбол Пейнтбол

Хочете отримати потужний заряд адреналіну і круто провести час з елементами екстриму, то гра в пейнтбол - відмінне рішення! Гра в пейнтбол підходить для дорослих та дітей.

Розваги на вихідні. Розваги Київ для всієї родини.

...Де розважитися краще розважитись у Києві чи виїхати за місто? Це питання задають собі багато хто, хто живе в столиці або перебуває тут як турист або приїхав у гості до знайомих. Місто готове запропонувати воістину нескінченний список різноманітних видів дозвілля. Київ може похвалитися безліччю музеїв світового та національного значення, досліджувати які – одне задоволення. Також вас можуть зацікавити театральні події, балет чи опера, виставки сучасного мистецтва. Втім, якщо ви не проти відпочити від складних арт-концепцій, ласкаво просимо за місто в драйв центр GetDrive. Ми готові запропонувати розваги цілий рік! Спланувавши поїздку до драйву центру, вам не доведеться нудьгувати і думати, чим ще себе розважити. Ми розробляємо програми розваг як індивідуальні, так і для корпоративних відвідувань у будь-який день тижня. У нас є багато технічно справної техніки, яка доставить море позитивних емоцій. Вас також можуть зацікавити польоти на повітряних кулях, які також можемо включити в розважальну програму.