Прив'язні польоти на повітряній кулі

Прив'язні польоти на повітряній кулі

Прив'язний підйом: це режим роботи аеростата на обмеженому просторі без переміщення, з набором висоти від 20 до 50 метрів. З метою забезпечення безпеки підйомів, аеростат кріпиться страхувальними фалами до наземних конструкцій.

Для здійснення прив'язного підйому потрібно: рівний і чистий майданчик, з мінімальним розміром 40х40 м, без ліній електропередач та інших, небезпечних для аеростата об'єктів по периметру. Швидкість вітру не повинна перевищувати 3-х м/с і обов'язкова умова по погоді, це відсутність опадів. Прив'язні підйоми здійснюються круглий рік, в будь-який час доби. При роботі аеростата в прив'язному режимі, на оболонці повітряної кулі можуть розміщуватися святкові або рекламні полотнища.

Як проходить

- Приїзжаємо в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проводимо інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю
- Підйоми кулі вверх і низ

Що входить

- Доставка кулі до локації замовника
- Робота пілота і команди супровіду
- Робота кулі обумовлений час
- Підйом за годину 20-30 осіб

Місце проведення

Прив'язні польоти на повітряній кулі проходять на локації замовника. Куля, прив'язана декількома фалами, підійме Вас до висоти 50 метрів. Після декількох хвилин огляду околиць повітряна куля опуститься на землю. Польоти можна проводити круглий рік. 

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Політ на повітряній кулі в групі Політ на повітряній кулі в групі

  Вам не потрібно чекати, поки хтось з ваших друзів або рідних вирішиться скласти вам компанію. Просто запишіться на політ в групі на повітряній кулі - і вирушайте в дивовижну подорож!

 • Політ на повітряній кулі в Макарові Політ на повітряній кулі в Макарові

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як льотна зона знаходиться всього в 20 км від Києва, і славиться своїми прекрасними пейзажами та історичними пам'ятками.

  Прив'язні польоти на повітряній кулі.

  ... Пропонуємо здійснити прив'язні польоти на повітряній кулі, цей вид польотів дуже актуальний, коли необхідно підняти в повітря максимально багато людей.