Політ на повітряній кулі в Житомирі

Політ на повітряній кулі в Житомирі

Не пропустіть можливість познайомитися з містом Житомир та Житомирською областю з нового ракурсу - піднявшись над їх ландшафтами на висоту декількох сотень метрів. З висоти вам відкриється місцева архітектура, представлена ​​переважно невисотними будинками, що сусідять зі скверами і церквами.

Політ на повітряній кулі в Житомирі дозволить втілити в реальність ваші дитячі мрії. Доторкніться до неба, станьте вітром, подивіться вниз, щоб побачити власне відображення в дзеркальних водах вічно поспішаючих річок та блакитних озер. Ви можете вибрати програму польоту - летіти один з пілотом, зробити романтичну прогулянку з коханою людиною або відірватися від землі з компанією друзів.

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ тривалістю близько години
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Польоти на повітряній кулі проходять в місті Житомир та його околицях . Політ на кулі займає близько години, але вся процедура (з підготовкою до польоту, інструктажем, складанням повітряної кулі і т.д.) триває близько 3-4 годин. Польоти можна проводити круглий рік. 

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Політ на повітряній кулі в Макарові Політ на повітряній кулі в Макарові

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як льотна зона знаходиться всього в 20 км від Києва, і славиться своїми прекрасними пейзажами та історичними пам'ятками.

 • Політ на повітряній кулі над Києвом Політ на повітряній кулі над Києвом

  Політ на кулі над Києвом саме те, що Вам потрібно, адже Київ - красива столиця світу з безліччю парків, пам'яток і архітектурних шедеврів. Погляньте на улюблене місто з нового ракурсу.

  Політ на повітряній кулі в Житомирі.

  ... Пропонуємо здійснити політ на повітряній кулі в Житомирі (для двох або більше людей).