Політ на повітряній кулі в Василькові

Політ на повітряній кулі в Василькові

Піднявшись на повітряній кулі на висоту до 500 м, Ви побачите оборонну систему стародавніх слов'ян - Змієві вали, значні земляні насипи, розташовані на березі правої притоки Дніпра річки Стугна.

А ще з кошика повітряної кулі можливо поспостерігати за потривоженими звуком пальника дикими кабанами, які в надії сховатися зариваються в торішнє опале листя.

Пропливаючи над полями, помилуватися не тільки цвітінням гречки, але і вуликами, розставленими по периметру поля, які з висоти польоту повітряної кулі виглядають, як маленькі будиночки невідомих лісових мешканців. Політ на повітряній кулі - це шалено романтична і абсолютно безпечна пригода, яку неможливо забути!

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ тривалістю близько години
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Польоти на повітряній кулі проходять місті Васильків та його передмісті. Політ на кулі займає близько години, але вся процедура (з підготовкою до польоту, інструктажем, складанням повітряної кулі і т.д.) триває близько 3-4 годин. Польоти можна проводити круглий рік. 

Ми рекомендуємо:
 • Політ на повітряній кулі в Переяславі Політ на повітряній кулі в Переяславі

  З висоти пташиного польоту побачите старовинний Переяслав, неповторні краєвиди на Дніпро і кручі його правого берега, Змієві вали, половецькі і скіфські кургани і мисливські угіддя.

 • Політ на повітряній кулі в Білій Церкві Політ на повітряній кулі в Білій Церкві

  Ви давно мріяли політати на повітряній кулі? Здійсніть свою мрію в Білій Церкві! Вас чекають неймовірні краєвиди Олександрії - найбільшого і найстарішого дендропарку України.

 • Політ на повітряній кулі в Богуславі Політ на повітряній кулі в Богуславі

  Одне з найстаріших міст Київщини - місто Богуслав буде цікавий тим, хто любить і поважає історію України, а також любить відчувати особливу атмосферу минулих років.

  Політ на повітряній кулі в Василькові.

  ... Пропонуємо здійснити політ на повітряній кулі в Василькові, побачити місто з іншого ракурсу. Політ на повітряній кулі Васильків - принесе море позитивних емоцій, які запам'ятовуються на все життя.