Політ на повітряній кулі в Макарові

Політ на повітряній кулі в Макарові

Місто Макаров по праву вважається, повітроплавальним містом! Це мальовниче місце, облюбоване і облітатане пілотами, знаходиться на 30-му кілометрі траси Київ-Житомир. Ми вивчили всі можливі місця злетів і посадок, і звичайно найкрасивіші маршрути для повітряних екскурсій.

При будь-якому напрямку вітру ми зможемо здивувати Вас красою цього симпатичного міста, що оточене блакитними озерами, лісовою живністю або чиїм то, ретельно захованим за парканом, але абсолютно помітним зверху, особнячком ...

Залиште на землі свої страхи, невпевненість, турботи і проблеми і відірвіться від землі разом з нами.

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ тривалістю близько тридцяти хвилин
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Польоти на повітряній кулі проходять в місті Макарові та його околицях . Політ на кулі займає близько години, але вся процедура (з підготовкою до польоту, інструктажем, складанням повітряної кулі і т.д.) триває близько 3-4 годин. Польоти можна проводити круглий рік.

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Політ на літаку Амфібія Політ на літаку Амфібія

  Цей літак здатний пересуватися не тільки по землі і повітрю, але і по водній поверхні. Від «приводнення» і зльоту з води у вас залишаться яскраві, ні з чим не порівнянні враження.

 • Політ на літаку А-22 Політ на літаку А-22

  Хочете випробувати себе в ролі льотчика, нехай навіть і всього-на-всього стажера? Пропонуємо спробувати цю екстремальну розвагу і можливість відчути себе пілотом.

  Пропонуємо здійснити політ на повітряній кулі в Макарові

  ... Пропонуємо політ на повітряній кулі Макарів, локація знаходиться неподалік Києва. Пролетіти над водосховищем, подивитися з висоти пташиного польоту на безкраї ліси можна здійснити політ на повітряній кулі Макарівського району.