Політ на повітряній кулі в групі

Подаруйте собі або близькій людині незвичайний подарунок - груповий політ на повітряній кулі в компанії інших гостей нашого клубу, так само зачарованих небом. Такий вид дозвілля - один з найяскравіших. У процесі ви зможете насолоджуватися природними пейзажами, спостерігати за всім з висоти пташиного польоту, зробити красиві пам'ятні фотографії і просто насолодитися подорожжю.

Головне це яскраві непередавані емоції, знайомства з новими цікавими людьми, захопленими повітроплаванням, синергія емоцій різних людей від нового незабутнього враження і доступна ціна. Поспішайте дарувати емоції - замовляйте політ на повітряній кулі в групі!

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ тривалістю близько години
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Групові польоти на повітряній кулі проходять в передмісті міста Києва. Політ на кулі займає близько години, але вся процедура (з підготовкою до польоту, інструктажем, складанням повітряної кулі і т.д.) триває близько 3-4 годин. Польоти можна проводити круглий рік. 

Ми рекомендуємо:
  • Індивідуальний політ на повітряній кулі

    Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь дивовижної красою світанку або заходу сонця в польоті на повітряній кулі.

  • Політ на повітряній кулі в Макарові

    Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як льотна зона знаходиться всього в 20 км від Києва, і славиться своїми прекрасними пейзажами та історичними пам'ятками.

  • Прив'язні польоти на повітряній кулі

    Підйоми на повітряній кулі дуже приваблюють при проведенні масових заходів таких як весілля, день міста, великих корпоративних свят. Це ідеальне рішення для проведення рекламних акцій.