Політ на повітряній кулі в групі

Політ на повітряній кулі в групі

Подаруйте собі або близькій людині незвичайний подарунок - груповий політ на повітряній кулі в компанії інших гостей нашого клубу, так само зачарованих небом. Такий вид дозвілля - один з найяскравіших. У процесі ви зможете насолоджуватися природними пейзажами, спостерігати за всім з висоти пташиного польоту, зробити красиві пам'ятні фотографії і просто насолодитися подорожжю.

Головне це яскраві непередавані емоції, знайомства з новими цікавими людьми, захопленими повітроплаванням, синергія емоцій різних людей від нового незабутнього враження і доступна ціна. Поспішайте дарувати емоції - замовляйте політ на повітряній кулі в групі!

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ тривалістю близько години
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Групові польоти на повітряній кулі проходять в передмісті міста Києва. Політ на кулі займає близько години, але вся процедура (з підготовкою до польоту, інструктажем, складанням повітряної кулі і т.д.) триває близько 3-4 годин. Польоти можна проводити круглий рік. 

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Політ на повітряній кулі в Макарові Політ на повітряній кулі в Макарові

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як льотна зона знаходиться всього в 20 км від Києва, і славиться своїми прекрасними пейзажами та історичними пам'ятками.

 • Прив'язні польоти на повітряній кулі Прив'язні польоти на повітряній кулі

  Підйоми на повітряній кулі дуже приваблюють при проведенні масових заходів таких як день міста, великих корпоративних свят. Це ідеальне рішення для проведення рекламних акцій.

  Політ на повітряній кулі в групі у Києві.

  ... Пропонуємо здійснити політ на повітряній кулі в групі (для однієї і більше людей), Ви насолодитеся видами пагорбів, лісів та панорамами заходу сонця або світанку. А після приземлення на вас чекає стародавній обряд посвяти в повітроплавці та шампанське! Зверніть увагу, що польоти на теплових аеростатах у групі проходять або вранці (протягом двох годин після світанку) або ввечері (за годину-дві до заходу сонця) при погоді без опадів та вітрі не більше 4-х метрів на секунду на поривах. Також групові польоти відбуваються за повного збору групи у складі від 4-х учасників.