Політ на повітряній кулі в Богуславі

Політ на повітряній кулі в Богуславі

Унікальні та ексклюзивні польоти на повітряній кулі в місті Богуслав розташованому на берегах річки Рось. Це місто зберігає в собі історичні спогади цілих століть. Зараз Богуслав є зразком як старовинної архітектури, так і мальовничої місцевості.

У Богуславі є геологічна пам'ятка природи - Богуславський гранітний кар'єр. В долині річки Рось ефектно розкидані гранітні брили, врослі в землю. Рось омиває гранітний острів, утворюючи мальовничі пороги. Це видатне місце має неповторні пейзажі, які не залишать байдужим нікого.

Гарне місто зі своєю історією і особливою атмосферою. Тут вільно дихається і хочеться безкінечно насолоджуватись химерними вигинами мальовничій Росі, все це ми пропонуємо подивитися з висоти пташиного польоту!

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ тривалістю близько години
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Польоти на повітряній кулі проходять місті Богуслав та передмісті. Політ на кулі займає близько години, але вся процедура (з підготовкою до польоту, інструктажем, складанням повітряної кулі і т.д.) триває близько 3-4 годин. Польоти можна проводити круглий рік. 

Ми рекомендуємо:
 • Політ на повітряній кулі в Переяславі Політ на повітряній кулі в Переяславі

  З висоти пташиного польоту побачите старовинний Переяслав, неповторні краєвиди на Дніпро і кручі його правого берега, Змієві вали, половецькі і скіфські кургани і мисливські угіддя.

 • Політ на повітряній кулі в Білій Церкві Політ на повітряній кулі в Білій Церкві

  Ви давно мріяли політати на повітряній кулі? Здійсніть свою мрію в Білій Церкві! Вас чекають неймовірні краєвиди Олександрії - найбільшого і найстарішого дендропарку України.

 • Політ на повітряній кулі в Василькові Політ на повітряній кулі в Василькові

  Головною привабливою силою для любителів повітроплавання стануть мальовничі околиці цього невеликого містечка, закладеного ще в Х ст. князем Володимиром Великим.

  Політ на повітряній кулі в Богуславі.

  ... Пропонуємо здійснити політ на повітряній кулі в Богуславі (для двох або більше осіб).