Політ на повітряній кулі у Вінниці

Політ на повітряній кулі у Вінниці

Політ на кулі у Вінниці - це дивовижна можливість помилуватися красою рідного міста, величним Південним Бугом і мальовничими скверами з висоти пташиного польоту.

На повітряну прогулянку Ви можете відправитися удвох або цілою компанією, провести романтичне побачення, відсвяткувати День Народження або зробити незабутнє пропозицію руки і серця своїй половинці. Політати на повітряній кулі у Вінниці можна як в будні, так і у вихідні дні. 

Прогулянка в небі - це те, що обов'язково потрібно спробувати! У нас Ви можете купити подарунковий сертифікат на політ в красивій подарунковій упаковці - найбажаніший і оригінальний подарунок! 

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ в групі тривалістю близько години
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Польоти на повітряній кулі проходять в передмісті міста Вінниця. Політ на кулі займає близько години, але вся процедура (з підготовкою до польоту, інструктажем, складанням повітряної кулі і т.д.) триває близько 3-4 годин. Польоти можна проводити круглий рік. 

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Політ на повітряній кулі в Житомирі Політ на повітряній кулі в Житомирі

  Чудові краєвиди Житомирщини, прекрасної в будь-яку пору року. Політ на повітряній кулі в Житомирі - це захоплююча подорож, яку можна зробити в будь-яку пору року.

 • Політ на повітряній кулі над Києвом Політ на повітряній кулі над Києвом

  Політ на кулі над Києвом саме те, що Вам потрібно, адже Київ - красива столиця світу з безліччю парків, пам'яток і архітектурних шедеврів. Погляньте на улюблене місто з нового ракурсу.

  Пропонуємо здійснити політ на повітряній кулі у Вінниці.

  ... Пропонуємо політати на кулі в передмісті Вінниці. Повітряна куля Вінниця.