Політ на повітряній кулі у формі Серця

Політ на повітряній кулі у формі Серця

Ми запрошуємо всіх закоханих, люблячих і коханих в політ удвох на повітряній кулі - самому романтичному з усіх видів повітряних судів!

Ви хочете зробити пропозицію своїй другій половині? Не знаєте, як висловити свої почуття оригінальним способом? Потрібен подарунок молодятам на весілля? Або просто хочете провести романтичний вечір разом?

На всі ці запитання є одна відповідь - політ на повітряній кулі у формі "Серця". І неважливо, буде це золота осінь або сніжна зима, рання весна або літо - в будь-який час року можна зробити найромантичніший, неповторний і незабутній політ.

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ тривалістю близько години
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Проходить в передмісті міста Києва в Макарівському районі. Програма триває близько 4-х годин, і включає: прибуття учасників; підготовку повітряної кулі до польоту; інструктаж; політ на повітряній кулі, тривалістю близько години; посвята учасників в повітроплавці; вручення пам'ятних грамот; шампанське; повернення учасників до місця зустрічі.

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Фотосесія на повітряній кулі Фотосесія на повітряній кулі

  Фотосесія на повітряній кулі - прекрасна можливість зберегти приголомшливі емоції, які будете довго згадувати, милуючись яскравими і неординарними світлинами.

 • Політ на повітряній кулі над Добропарком Політ на повітряній кулі над Добропарком

  Мальовничий політ на повітряній кулі над Добропарком, це один з кращих варіантів повітряної екскурсії де ви побачите неймовірну кількість плантацій квітів і вдихнете їх аромат.

  Пропонуємо здійснити політ на повітряній кулі у формі серця.

  ...