Політ на повітряній кулі над Києвом

Політ на повітряній кулі над Києвом

Унікальна можливість поглянути на знайомі місця по-новому. Польоти на повітряній кулі над нашим чудовим містом Києвом починаються рано вранці на світанку або ввечері на заході. Польоти на повітряній кулі над Києвом проводяться досвідченими пілотами, учасниками українських та міжнародних змагань, тому ми гарантуємо Вам безпеку в польоті і на землі.

Пролітаючи ви побачите, як на високих пагорбах правого берега Дніпра велично підноситься увінчана золотими куполами Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра та інші не менш красиві архітектурні будови. Урочистий обряд стане приємною фінальною крапкою для повітряного пригоди.

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ тривалістю близько години
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Польоти на повітряній кулі проходять над містом Києвом. Політ на кулі займає близько години, але вся процедура (з підготовкою до польоту, інструктажем, складанням повітряної кулі і т.д.) триває близько 3-4 годин. Польоти можна проводити круглий рік. 

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Політ на повітряній кулі в Житомирі Політ на повітряній кулі в Житомирі

  Чудові краєвиди Житомирщини, прекрасної в будь-яку пору року. Політ на повітряній кулі в Житомирі - це захоплююча подорож, яку можна зробити в будь-яку пору року.

 • Політ на повітряній кулі в Макарові Політ на повітряній кулі в Макарові

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як льотна зона знаходиться всього в 20 км від Києва, і славиться своїми прекрасними пейзажами та історичними пам'ятками.

  Політ на повітряній кулі над Києвом.

  ... Пропонуємо здійснити політ над Києвом (для двох і більше людей), Ви насолодитеся видами пагорбів, лісів та панорамами заходу сонця або світанку. А після приземлення на вас чекає стародавній обряд посвяти в повітроплавці та шампанське!