Політ на повітряній кулі над Добропарком

Політ на повітряній кулі над Добропарком

Серед сірих буднів хочеться зануритися в світ легких емоцій і яскравого настрою. Ми хочемо вам запропонувати місце, яке ідеально підходить для спокійного відпочинку від міської суєти і шуму - політ на повітряній кулі над Добропарком!

Ви тільки уявіть як величезна повітряна куля, на світанку або перед заходом сонця, злітає серед дивовижної краси пишно квітучих рослин і перед вами відкриваються яскраві композиції ландшафтного парку. Прекрасні панорами, буйство фарб, різноманітність тематичних квіткових локацій - і цю всю красу ви можете побачити з кошика повітряної кулі!

Безсумнівно, політ над Добропарком доставить масу задоволення - безкраї простори і неосяжний горизонт. Політ на повітряній кулі прямо з полян Добропарку - це унікальна пропозиція, яку не можна упустити!

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ тривалістю близько години
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Польоти на повітряній кулі проходять над Добропарком який знаходиться в селі Мотижин, Макарівського району Київської області . Політ на кулі займає близько години, але вся процедура (з підготовкою до польоту, інструктажем, складанням повітряної кулі і т.д.) триває близько 3-4 годин.

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Фотосесія на повітряній кулі Фотосесія на повітряній кулі

  Фотосесія на повітряній кулі - прекрасна можливість зберегти приголомшливі емоції, які будете довго згадувати, милуючись яскравими і неординарними світлинами.

 • Політ на повітряній кулі у формі Серця Політ на повітряній кулі у формі Серця

  Політ на повітряній кулі у формі Серце - це відмінна можливість сказати довгоочікувані слова любові своїй половинці. І неважливо, буде це золота осінь або сніжна зима...

  Політ на повітряній кулі над Добропарком.

  ... Пропонуємо здійснити політ над Добропарком (для двох і більше людей), Ви насолодитеся видами пагорбів, лісів та панорамами заходу сонця або світанку. А після приземлення на вас чекає стародавній обряд посвяти в повітроплавці та шампанське!