Політ на літаку Амфібія

Хочете потримати в руках штурвал літака-амфібії? Причому - саме під час польоту, тобто взяти управління крилатою машиною на себе?

Політ на літаку Амфібія - прекрасна можливість розширити список незабутніх вражень та емоцій. Пролетівши над мальовничими пейзажами київської області, спільно з досвідченим пілотом, Ви зробите зліт і посадку з води, від «приводнення» і зльоту з води у вас залишаться яскраві, ні з чим не порівнянні враження.

Наша амфібія - літак тримісний, так що в політ візьміть з собою друга або кохану людину, і розділіть радість польоту серед хмар на двох.

Ознайомлювальний політ з самостійним пілотуванням стане ідеальним подарунком до будь-якого свята.

Як проходить

- Приїжджаєте на аєродром в обумовлений час
- Пілот проводить обов'язковий передпольотний інструктаж
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Займаєте місце другого пілота
- Відправляєтесь в цікаву подорож

Що входить

- Політ тривалістю 30-60 хвилин
- Політ на літаку Амфібія
- Пілотування літака під керівництвом пілота

Місце проведення

Польоти проходять в передмісті міста Києва. Найдокладніші схеми з описом проїзду на особистому і громадському транспорті будуть відправлені вам при активації сертифіката або записи на послугу, а також безпосередньо контакт вашого пілота. Аеродром "Аеропракт" знаходиться в Київській області, Макарівському районі, с. Наливайківка

Ми рекомендуємо:
  • Уроки водіння для чоловіків

    Пропонуємо Вам гнучку програму навчання водінню, розраховану на будь-який рівень підготовки. Підвищуємо рівень водійської майстерності та допомагаємо стати впевненим водієм.

  • Уроки водіння для жінок

    Пропонуємо Вам гнучку програму навчання водінню, розраховану на будь-який рівень підготовки. Підвищуємо рівень водійської майстерності та допомагаємо стати впевненим водієм.

  • Політ на літаку А-22

    Хочете випробувати себе в ролі льотчика, нехай навіть і всього-на-всього стажера? Пропонуємо спробувати цю екстремальну розвагу і можливість відчути себе пілотом.