Політ на літаку А-22

Політ на літаку А-22

Ця пригода, яка подарує окриляючі відчуття і незабутні емоції. Пілотування літака разом з досвідченим інструктором - додатковий бонус до захоплюючї пригоди.

Невеликий двомісний літачок за рівнем комфорту для екіпажу не поступається автомобілю представницького класу, а скління кабіни дає можливість огляду майже на всі 360 градусів.

Під час польоту пасажиру пропонується побувати штурманом і другим пілотом. А22 дає шанс кожній людині, спочатку далекої від авіації, долучитися до повітряної стихії, спробувати себе в ролі початківця льотчика.

Кожен політ - незабутній! Яскраві емоції і такі ж фото вам гарантовані.

Як проходить

- Приїжджаєте на аєродром в обумовлений час
- Пілот проводить обов'язковий передпольотний інструктаж
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Займаєте місце другого пілота
- Відправляєтесь в цікаву подорож

Що входить

- Політ тривалістю 30-60 хвилин
- Політ на літаку А22
- Пілотування літака під керівництвом пілота

Місце проведення

Польоти проходять в передмісті міста Києва. Найдокладніші схеми з описом проїзду на особистому і громадському транспорті будуть відправлені вам при активації сертифіката або записи на послугу, а також безпосередньо контакт вашого пілота. Аеродром "Аеропракт" знаходиться в Київській області, Макарівському районі, с. Наливайківка

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Політ на повітряній кулі над Добропарком Політ на повітряній кулі над Добропарком

  Мальовничий політ на повітряній кулі над Добропарком, це один з кращих варіантів повітряної екскурсії де ви побачите неймовірну кількість плантацій квітів і вдихнете їх аромат.

 • Верхова їзда на конях Верхова їзда на конях

  Що може бути прекрасніше ніж скакати верхи на коні по безкрайньому полю? Мрії завжди повинні збуватися телефонуйте допоможемо! У нас кожен впевненно навчиться їздити верхи!

  Політ на літаку А-22 у Києві.

  ... Пропонуємо здійснити Політ літаком А-22 в Києві. Політ літаком з можливістю пілотування. Здійснити політ літаком Київ. Політ на літак аеропракт в передмісті міста Києва. Політ та пілотування літака АЕРОПРАКТ А-22. Ознайомчий політ із самостійним пілотуванням стане ідеальним подарунком до будь-якого свята. Якщо ви шукаєте, де можна приємно і оригінально провести час, отримати незабутні відчуття, то польоти на літаку в Києві будуть дуже доречними. У нас ви зможете отримати незабутні відчуття від висоти, а також посидіти в кабіні пілота як другий пілот. Якщо ви шукаєте, де політати літаком, то звернувшись до нас — ви отримаєте найкраще рішення для організації вашого відпочинку. Адже ми пропонуємо доступні ціни на всі наші послуги. Ціна залежить від тривалості польоту. Український літак А22, завдяки великій кабіні та продуманій ергономіці, є ідеальним повітряним судном для комфортних польотів. З його величезних вікон відкривається чудовий вигляд, практично на 360 градусів, а відмінні льотні характеристики роблять літак А22 зручним для навчання навичкам пілотування. Політ на літаку А22 підійде більшості людей, оскільки поєднує оглядовий політ з елементами простого пілотажу, а також дає можливість відчути себе в ролі справжнього пілота. Бажаєте покерувати літаком у Києві чи зробити незвичайний подарунок? Тоді чекаємо на Ваші дзвінки!