Політ на літаку А-22

Політ на літаку А-22

Ця пригода, яка подарує окриляючі відчуття і незабутні емоції. Пілотування літака разом з досвідченим інструктором - додатковий бонус до захоплюючї пригоди.

Невеликий двомісний літачок за рівнем комфорту для екіпажу не поступається автомобілю представницького класу, а скління кабіни дає можливість огляду майже на всі 360 градусів.

Під час польоту пасажиру пропонується побувати штурманом і другим пілотом. А22 дає шанс кожній людині, спочатку далекої від авіації, долучитися до повітряної стихії, спробувати себе в ролі початківця льотчика.

Кожен політ - незабутній! Яскраві емоції і такі ж фото вам гарантовані.

Як проходить

- Приїжджаєте на аєродром в обумовлений час
- Пілот проводить обов'язковий передпольотний інструктаж
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Займаєте місце другого пілота
- Відправляєтесь в цікаву подорож

Що входить

- Політ тривалістю 30-60 хвилин
- Політ на літаку А22
- Пілотування літака під керівництвом пілота

Місце проведення

Польоти проходять в передмісті міста Києва. Найдокладніші схеми з описом проїзду на особистому і громадському транспорті будуть відправлені вам при активації сертифіката або записи на послугу, а також безпосередньо контакт вашого пілота. Аеродром "Аеропракт" знаходиться в Київській області, Макарівському районі, с. Наливайківка

Ми рекомендуємо:
  • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

    Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь дивовижної красою світанку або заходу сонця в польоті на повітряній кулі.

  • Політ на повітряній кулі над Добропарком Політ на повітряній кулі над Добропарком

    Мальовничий політ на повітряній кулі над Добропарком, це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії де ви з висоти пташиного польоту побачите неймовірну кількість плантацій квітів і вдихнете їх аромат.

  • Верхова їзда на конях Верхова їзда на конях

    Що може бути прекрасніше ніж скакати верхи на коні по безкрайньому полю? Мрії завжди повинні збуватися телефонуйте допоможемо! У нас кожен впевненно навчиться їздити верхи!