Політ на повітряній кулі в Переяславі

Ви давно хотіли політати на повітряній кулі? Здійсніть мрію в життя в мальовничому місті Переяслав. Переяслав - місто музеїв, тут їх більше 20, а також Переяслав відомий своєю красивою природою.

При попутному вітрі повітряна куля пролетить над музеєм народної архітектури та побуту під відкритим небом, а з висоти 500 м будут добре помітні чудові луки, звивисті річечки и дзеркальна гладь озер.

З висоти польоти повітряної кулі Вам відкриється приголомшливий вид на Дніпро, який огинає кручі правого берега и розливається в Канівське водосховище. Поповніть свою колекцію вражень прогулянкою над хмарами на повітряній кулі!

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ тривалістю близько години
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Польоти на повітряній кулі проходять в місті Переяславі та його околицях . Політ на кулі займає близько години, але вся процедура (з підготовкою до польоту, інструктажем, складанням повітряної кулі і т.д.) триває близько 3-4 годин. Польоти можна проводити круглий рік. 

Ми рекомендуємо:
  • Політ на повітряній кулі в Білій Церкві

    Ви давно мріяли політати на повітряній кулі? Здійсніть свою мрію в Білій Церкві! Вас чекають неймовірні краєвиди Олександрії - найбільшого і найстарішого дендропарку України.

  • Політ на повітряній кулі в Богуславі

    Одне з найстаріших міст Київщини - місто Богуслав буде цікавий тим, хто любить і поважає історію України, а також любить відчувати особливу атмосферу минулих років.

  • Політ на повітряній кулі в Василькові

    Головною привабливою силою для любителів повітроплавання стануть мальовничі околиці цього невеликого містечка, закладеного ще в Х ст. князем Володимиром Великим.