Індивідуальний політ на повітряній кулі

Індивідуальний політ на повітряній кулі

Політ на кулі - це шалено романтична і абсолютно безпечна пригода! Якщо ви хочете здивувати свого обранця або обраницю. Якщо ви молода людина, яка вирішила оригінально зробити пропозицію своїй дівчині. Якщо ваша сім'я шукає спосіб активно і незвично провести свій вихідний день, але для вас важливим є ваш особистий простір, ваш вибір - «Індивідуальний політ» на повітряній кулі.

Дана програма польоту є базовою програмою та дозволить вам зробити індивідуальний політ на повітряній кулі. Будь-яка індивідуальна програма польоту має на увазі, що на борту повітряної кулі крім вас і пілота більше ні кого не буде.

Польоти на повітряній кулі - це завжди емоційно. Повітряна прогулянка запам'ятовується надовго і приносить радість кожному, хто її здійснить.

Як проходить

- Зустрічаємося в обумовлений заздалегідь час
- Визначаємо місце старту
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Команда супровіду готує кулю до польоту
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Трансфер до місця польоту від місця зустрічі і назад
- Політ тривалістю близько години
- Урочисте посвячення в повітроплавці
- Шампанське після польоту
- Пам'ятний диплом учасника польоту на кулі

Місце проведення

Індивідуальний політ на повітряній кулі проходить в місті Макарові, Василькові чи Переяславі та їх околицях на ваш вибір . Політ на кулі займає близько години, але вся процедура триває близько 3-4 годин. Польоти можна проводити круглий рік.

Ми рекомендуємо:
 • Фотосесія на повітряній кулі Фотосесія на повітряній кулі

  Фотосесія на повітряній кулі - прекрасна можливість зберегти приголомшливі емоції, які будете довго згадувати, милуючись яскравими і неординарними світлинами.

 • Політ на повітряній кулі над Добропарком Політ на повітряній кулі над Добропарком

  Мальовничий політ на повітряній кулі над Добропарком, це один з кращих варіантів повітряної екскурсії де ви побачите неймовірну кількість плантацій квітів і вдихнете їх аромат.

 • Політ на повітряній кулі у формі Серця Політ на повітряній кулі у формі Серця

  Політ на повітряній кулі у формі Серце - це відмінна можливість сказати довгоочікувані слова любові своїй половинці. І неважливо, буде це золота осінь або сніжна зима...

  Індивідуальний політ на повітряній кулі

  ... Пропонуємо здійснити політ за індивідуальною програмою (для двох і більше людей), Ви насолодитеся видами пагорбів, лісів та панорамами заходу сонця або світанку. А після приземлення на вас чекає стародавній обряд посвяти в повітроплавці та шампанське!