Урок водіння квадроцикла

Урок водіння квадроцикла

Навчання водінню квадроцикла - це чудовий і корисний подарунок! Його оцінять люди які люблять пізнавати щось нове цікаве при цьому отримувати яскраві незабутні емоції!

Щоб правильно експлуатувати квадроцикл потрібні певні навички: розуміння його будови; правильна посадка водія; рух, гальмування і зупинка; вміння здійснювати різні маневри в залежності від ситуації; знання правил з безпечної експлуатації квадроцикла.

Навчання проводяться на майданчику з перешкодами та на трасі для відпрацьовування маневрів.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере програму 
- Відправитесь на майданчик

Що входить

- Інструктаж, навчання і супровід
- Захисне екіпірування: костюм, шолом, окуляри
- 60 хвилин навчання на майданчику
- Актуально круглий рік

Місце проведення

Навчання керуванню квадроциклом проходить на території Драйв центру і проходить на спеціально підготовленому майданчику, де ви оволодієте навиками безпечного керування квадроциклом.

Ми рекомендуємо:
 • Прокат квадроциклів у Києві Прокат квадроциклів у Києві

  Набридла міська метушня і вже потрібно гарненько відпочити - покатайтеся на квадроциклах по лісових дорогах! Барвисті пейзажі і активно проведений час, не залишать байдужими!

 • Прогулянка на квадроциклах Прогулянка на квадроциклах

  Шукаєте подарунок для людини, яка любить екстрим або хочете самі поринути у світ екстриму і пригод!? Барвисті пейзажі і активно проведений час, не залишать байдужими нікого!

 • Прогулянка на квадроциклі для двох Прогулянка на квадроциклі для двох

  Не знаєте, куди запросити кохану або коханого, щоб було активно, ново і не нудно? Сертифікат на катання на квадроциклах порадує будь-яку активну натуру...

  Навчання водінню на квадроциклі. Урок водіння квадроцикла.

  ... Якщо вас цікавлять курси на квадроцикл (навчання їзді на квадроциклах), то чудовим рішенням стане навчання в нашому драйв-центрі. Тут на вас чекають заняття з досвідченими та професійними інструкторами. Навчання водінню на квадроциклі інструкторами проводять на спеціально обладнаних майданчиках на закритій території. Після освоєння базових навичок навчання їзді на квадроциклі продовжується у їхній рідній стихії – бездоріжжю. Після проходження первинної підготовки навчання їзди на квадроциклі ви можете продовжити також на вашій территорії.