Урок водіння квадроцикла

Навчання водінню квадроцикла - це прекрасний і корисний подарунок! Його по достоїнству оцінять люди які люблять пізнавати щось нове цікаве при цьому отримуючи яскраві незабутні емоції!

Щоб правильно експлуатувати квадроцикл потрібні певні навички: розуміння його пристрою; вміння завести техніку; правильна посадка водія; рух, гальмування і зупинка; вміння здійснювати різні маневри в залежності від ситуації; знання правил з безпечної експлуатації квадроцикла.

Для навчання надається обладнаний майданчик з перешкодами для проби і відпрацювання навичок, досвідчені інструктори, траса для легкого катання і безпечного відпрацьовування маневрів. Ми дамо рекомендації по екіпіровці водія і пасажирів.

Як проходить

По приїзду гостей зустріне інструктор. Він проведе інструктаж з техніки безпеки і видасть кожному шолом, підшоломник і при необхідності - захисний костюм. Потім все сядятся на квадроцикли і проїдуться по дорозі з покажчиками і огородженнями. На ній визначать рівень навичок водіння учасників і визначається складність маршруту.

Правила використання

Заповнюєте форму активації. Вибераєте послугу, яку хочете отримати (якщо їх декілька). Вибераєте дату і час, коли зручно отримати послугу. Ожідайете дзвінка від нашого менеджера для уточнення деталей. Після бронювання записи ми відправимо sms-підтвердження і деталі за обраною вами послузі. Приїжджаєте на узгоджену дату і час.

Місце проведення

Прогулянка на квадроциклах починається на території Драйв Центру GetDrive, який знаходиться на території котеджного містечка "Нова Березівка" в 19 км від КП по Житомирській трасі від міста Києва. Заїжджати через шлагбаум на територію котеджного містечка, в'їзд по правій стороні дороги. Зручна транспортна розв'язка і асфальтований під'їзд.