Урок водіння квадроцикла

Навчання водінню квадроцикла - це чудовий і корисний подарунок! Його оцінять люди які люблять пізнавати щось нове цікаве при цьому отримувати яскраві незабутні емоції!

Щоб правильно експлуатувати квадроцикл потрібні певні навички: розуміння його будови; правильна посадка водія; рух, гальмування і зупинка; вміння здійснювати різні маневри в залежності від ситуації; знання правил з безпечної експлуатації квадроцикла.

Навчання проводяться на майданчику з перешкодами та на трасі для відпрацьовування маневрів.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере програму 
- Відправитесь на майданчик

Що входить

- Інструктаж, навчання і супровід
- Захисне екіпірування: костюм, шолом, окуляри
- 60 хвилин навчання на майданчику
- Актуально круглий рік

Місце проведення

Навчання керуванню квадроциклом проходить на території Драйв центру і проходить на спеціально підготовленому майданчику, де ви оволодієте навиками безпечного керування квадроциклом.

Ми рекомендуємо:
  • Прокат квадроциклів

    Набридла міська метушня і вже потрібно гарненько відпочити - покатайтеся на квадроциклах по лісових дорогах! Барвисті пейзажі і активно проведений час, не залишать байдужими нікого!

  • Прогулянка на квадроциклах

    Шукаєте подарунок для людини, яка любить екстрим або хочете самі поринути у світ екстриму і пригод!? Барвисті пейзажі і активно проведений час, не залишать байдужими нікого!

  • Прогулянка на квадроциклі для двох

    Не знаєте, куди запросити кохану або коханого, щоб було активно, ново і не нудно? Сертифікат на катання на квадроциклах порадує будь-яку активну натуру і стане кращим сюрпризом від Вас.