Прокат квадроциклів

У вільний від щоденних турбот час всім нам необхідний активний відпочинок. Скрасити ваші вихідні зможуть прогулянки на квадроциклах на свіжому повітрі, подалі від міської метушні. Ми пропонуємо прокат квадроциклів  лісовими стежками, полями та іншими мальовничими місцями з гарною природою.

Спокійна їзда без бруду і з комфортним темпом для освоєння техніки. Завдяки відмінному поєднанню складних і простих елементів, підходить для навчання. Вам буде цікаво і ви не сильно втомитеся.

Катання на квадроциклах - оригінальний спосіб перевірити себе на міцність і випробувати власні сили, долаючи перешкоди. Справитися з найрізноманітнішими маршрутами і надовго запам'ятати вихідні можна, вибравши відпочинок на квадроциклах.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере оптимальний маршрут
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором за маршрутом
- Захисні окуляри
- 60 хвилин активного катання (рух до 10 км / г)
- Послуга проходить в групі

Місце проведення

Катання на квадроциклах почнеться на території Драйв центру і пройде по лісовим лабіринтах, де ви повною мірою зможете насолодитися мальовничими місцями. Інструктор супроводжує всю дорогу.

Ми рекомендуємо:
  • Прогулянка на квадроциклах

    Шукаєте подарунок для людини, яка любить екстрим або хочете самі поринути у світ екстриму і пригод!? Барвисті пейзажі і активно проведений час, не залишать байдужими нікого!

  • Нічне рандеву на квадроциклах

    Хочете здивувати другу половину - запросіть на найнесподіваніше побачення. Як тільки стемніє, ви відправитесь в подорож по непередбачуваного лісового маршруту на квадроциклі.

  • Екстрим на квадроциклах

    Шукаєте цікаві варіанти відпочинку? Віддаєте перевагу активному відпочинку на природі, який подарує вам море позитиву, драйву та адреналіну? Екстрім катання - це те що вам просто необхідно.