Пікнік-тур на квадроциклах

Відпочинок в форматі Пікнік-тур на квадроциклах передбачає неспішну поїздку по мальовничих місцях, лісові просіки, яри, спуски, підйоми, глибокі колії, повалені дерева і багато інших перешкод які зустрінуться на вашому шляху.

Протягом усього шляху передбачаються зупинки, щоб відобразити унікальний природний ландшафт нашого краю, зробити Селфі і колективні знімки на пам'ять. Красиві фото і селфі - гарантовані.

Тривалість 2.5-3 години. Маршрут прокладений з урахуванням особливостей їзди на квадроциклах. 

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере оптимальний маршрут
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором до місця
- Захисне екіпірування: костюм, шолом, окуляри
- 90 хвилин подорожі, кошик для пікніку
- Актуально круглий рік

Місце проведення

Програма пікнік на квадроциклах почнеться з території Драйв центру і пройде по лісовим лабіринтах до мальовничої галявинки в лісі чи на березі озера. Інструктор супроводжує всю дорогу.

Ми рекомендуємо:
  • Прогулянка на квадроциклах

    Шукаєте подарунок для людини, яка любить екстрим або хочете самі поринути у світ екстриму і пригод!? Барвисті пейзажі і активно проведений час, не залишать байдужими нікого!

  • Нічне рандеву на квадроциклах

    Хочете здивувати другу половину - запросіть на найнесподіваніше побачення. Як тільки стемніє, ви відправитесь в подорож по непередбачуваного лісового маршруту на квадроциклі.

  • Екстрим на квадроциклах

    Шукаєте цікаві варіанти відпочинку? Віддаєте перевагу активному відпочинку на природі, який подарує вам море позитиву, драйву та адреналіну? Екстрім катання - це те що вам просто необхідно.