Пікнік-тур на квадроциклах

Відпочинок в форматі Пікнік-тур на квадроциклах передбачає неспішну поїздку по мальовничих місцях, лісові просіки, яри, спуски, підйоми, глибокі колії, болота, повалені дерева і багато інших перешкод які зустрінуться на вашому шляху.

Протягом усього шляху передбачаються зупинки, щоб відобразити унікальний природний ландшафт нашого краю, зробити Селфі і колективні знімки на пам'ять. Красиві фото і селфі - гарантовані.

Тривалість 3-3,5 години. Беруть участь 1-2 квадроцикли, де беруть участь від двох до чотирьох осіб. Маршрут прокладений з урахуванням особливостей їзди на квадроциклах. Групу супроводжує досвідчений інструктор на окремому квадроциклі. Тур включає в себе 2 години поїздки (туди-назад), 1-1,5 години пікнік в лісовій зоні, шампура.

Як проходить

По приїзду гостей зустріне інструктор. Він проведе інструктаж з техніки безпеки і видасть кожному шолом, підшоломник і при необхідності - захисний костюм. Потім все сядятся на квадроцикли і проїдуться по дорозі з покажчиками і огородженнями. На ній визначать рівень навичок водіння учасників і визначається складність маршруту.

Правила використання

Заповнюєте форму активації. Вибераєте послугу, яку хочете отримати (якщо їх декілька). Вибераєте дату і час, коли зручно отримати послугу. Ожідайете дзвінка від нашого менеджера для уточнення деталей. Після бронювання записи ми відправимо sms-підтвердження і деталі за обраною вами послузі. Приїжджаєте на узгоджену дату і час.

Місце проведення

Прогулянка на квадроциклах починається на території Драйв Центру GetDrive, який знаходиться на території котеджного містечка "Нова Березівка" в 19 км від КП по Житомирській трасі від міста Києва. Заїжджати через шлагбаум на територію котеджного містечка, в'їзд по правій стороні дороги. Зручна транспортна розв'язка і асфальтований під'їзд.

Ви можете зробити подарунок
 • Подарочная упаковка – эффектный атрибут любых презентов! Сертификат упакован в стильную подарочную упаковку и укомплектован информационной брошюрой с полной информацией об услуге.

  Выбирая подарочный сертификат, наши покупатели часто предпочитают заказать доставку оригинально и ярко оформленной коробки, которая имеет фирменное оформление и придает эффектности самому подарку.

  Такая упаковка всегда вызывает положительные эмоции и доставляет только позитивные эмоции создавая праздничное настроение!

  Стоимость подарочной упаковки 100 грн

  podarok sertyfikat
 • Мы стараемся максимально упростить получение подарочного сертификата! Электронный сертификат - бесплатно. Доставка на электронную почту в течении 15 минут с момента получения оплаты (просьба учитывать тот факт, что зачисление средств не производится мгновенно).

  Для того, чтобы приобрести сертификат в электронном виде следует выполнить три простых шага:

  - Оформить заказ через корзину на сайте (не забудьте указать электронную почту, на которую Вы получите подарочный сертификат!)
  - Оплатить заказ онлайн.
  - Получить подарочный сертификат в электронном виде!

  podarok sertyfikat