Нічне рандеву на квадроциклах

Хочете активно відпочити від повсякденної суєти, набридлої роботи або навчання? Поїздка на квадроциклі по нічному лісі - ідеальне джерело нових вражень і хорошого настрою!

Нічна прогулянка на квадроциклах - ідеальний варіант для спільного проведення часу. Уявіть - нічне небо, свобода руху, свіже повітря. Ні, це не казка, а реальність!

Якщо хочете влаштувати екстравагантний романтичний вечір, тоді вирушайте в подорож удвох.

Ви будете їхати серед приголомшливих і красивих пейзажів, від яких захоплює дух. Ви зможете помилуватися нічним зоряним небом в компанії свого близької людини.

Як проходить

По приїзду гостей зустріне інструктор. Він проведе інструктаж з техніки безпеки і видасть кожному шолом, підшоломник і при необхідності - захисний костюм. Потім все сядятся на квадроцикли і проїдуться по дорозі з покажчиками і огородженнями. На ній визначать рівень навичок водіння учасників і визначається складність маршруту.

Правила використання

Заповнюєте форму активації. Вибераєте послугу, яку хочете отримати (якщо їх декілька). Вибераєте дату і час, коли зручно отримати послугу. Ожідайете дзвінка від нашого менеджера для уточнення деталей. Після бронювання записи ми відправимо sms-підтвердження і деталі за обраною вами послузі. Приїжджаєте на узгоджену дату і час.

Місце проведення

Прогулянка на квадроциклах починається на території Драйв Центру GetDrive, який знаходиться на території котеджного містечка "Нова Березівка" в 19 км від КП по Житомирській трасі від міста Києва. Заїжджати через шлагбаум на територію котеджного містечка, в'їзд по правій стороні дороги. Зручна транспортна розв'язка і асфальтований під'їзд.

Ви можете зробити подарунок
 • Подарочная упаковка – эффектный атрибут любых презентов! Сертификат упакован в стильную подарочную упаковку и укомплектован информационной брошюрой с полной информацией об услуге.

  Выбирая подарочный сертификат, наши покупатели часто предпочитают заказать доставку оригинально и ярко оформленной коробки, которая имеет фирменное оформление и придает эффектности самому подарку.

  Такая упаковка всегда вызывает положительные эмоции и доставляет только позитивные эмоции создавая праздничное настроение!

  Стоимость подарочной упаковки 100 грн

  podarok sertyfikat
 • Мы стараемся максимально упростить получение подарочного сертификата! Электронный сертификат - бесплатно. Доставка на электронную почту в течении 15 минут с момента получения оплаты (просьба учитывать тот факт, что зачисление средств не производится мгновенно).

  Для того, чтобы приобрести сертификат в электронном виде следует выполнить три простых шага:

  - Оформить заказ через корзину на сайте (не забудьте указать электронную почту, на которую Вы получите подарочный сертификат!)
  - Оплатить заказ онлайн.
  - Получить подарочный сертификат в электронном виде!

  podarok sertyfikat