Екстрим на квадроциклах

Шукаєте цікаві варіанти відпочинку в компанії з друзями? Віддаєте перевагу активному відпочинку на природі, який дарує море позитиву, драйву та адреналіну?

Екстрим на квадроциклах по пересіченій місцевості - це те що вам просто необхідно. Ви подолаєте пагорби і узгір'я, проїдете по лісових трасах та швидкісних ділянках.

За бажанням гостей маршрут може бути ускладнений, а для постійних клієнтів - навіть повністю змінений. Справа в тому, що вторинна поїздка по знайомому маршруту не додає адреналіну, виключає ефект "несподіванки"

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере оптимальний маршрут
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором за маршрутом
- Захисне екіпірування: костюм, шолом, окуляри
- 60 хвилин активної подорожі
- Актуально круглий рік

Місце проведення

Екстрим на квадроциклах почнеться на території Драйв центру і пройде по лісовим лабіринтах, де ви спробуєте свої сили в подоланні ярів та інших перешкод. Інструктор супроводжує всю дорогу.

Ми рекомендуємо:
  • Прогулянка на квадроциклах

    Шукаєте подарунок для людини, яка любить екстрим або хочете самі поринути у світ екстриму і пригод!? Барвисті пейзажі і активно проведений час, не залишать байдужими нікого!

  • Нічне рандеву на квадроциклах

    Хочете здивувати другу половину - запросіть на найнесподіваніше побачення. Як тільки стемніє, ви відправитесь в подорож по непередбачуваного лісового маршруту на квадроциклі.

  • Пікнік-тур на квадроциклах

    Пікнік-тур - відмінний спосіб провести час з сім'єю, друзями на природі. Поїздка ідеально підходить для тих, хто любить поєднання захоплюючої їзди зі смачним пікніком.