Екстрим на квадроциклах

Екстрим на квадроциклах

Шукаєте цікаві варіанти відпочинку в компанії з друзями? Віддаєте перевагу активному відпочинку на природі, який дарує море позитиву, драйву та адреналіну?

Екстрим на квадроциклах по пересіченій місцевості - це те що вам просто необхідно. Ви подолаєте пагорби і узгір'я, проїдете по лісових трасах та швидкісних ділянках.

За бажанням гостей маршрут може бути ускладнений, а для постійних клієнтів - навіть повністю змінений. Справа в тому, що вторинна поїздка по знайомому маршруту не додає адреналіну, виключає ефект "несподіванки"

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере оптимальний маршрут
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором за маршрутом
- Захисне екіпірування: костюм, шолом, окуляри
- 60 хвилин активної подорожі
- Актуально круглий рік

Місце проведення

Екстрим на квадроциклах почнеться на території Драйв центру і пройде по лісовим лабіринтах, де ви спробуєте свої сили в подоланні ярів та інших перешкод. Інструктор супроводжує всю дорогу.

Ми рекомендуємо:
 • Прогулянка на квадроциклах Прогулянка на квадроциклах

  Шукаєте подарунок для людини, яка любить екстрим або хочете самі поринути у світ екстриму і пригод!? Барвисті пейзажі і активно проведений час, не залишать байдужими нікого!

 • Нічне рандеву на квадроциклах Нічне рандеву на квадроциклах

  Хочете здивувати - запросіть на найнесподіваніше побачення. Як тільки стемніє, ви відправитесь в подорож до непередбачуваного лісового маршруту на квадроциклі.

 • Пікнік-тур на квадроциклах Пікнік-тур на квадроциклах

  Пікнік-тур - відмінний спосіб провести час з сім'єю, друзями на природі. Поїздка ідеально підходить для тих, хто любить поєднання захоплюючої їзди зі смачним пікніком.

  Екстрим на квадроциклах. Екстрім тур на квадроциклі з GetDrive.

  ... Екстрім на квадроциклах це саме те, що необхідно, щоб отримати море безпечного адреналіну. Квадроцикли екстрім - це швидкісний заїзд пересічною місцевістю.