Квадроцикли

Прогулянка на квадроциклах

Шукаєте подарунок для людини, яка любить екстрим або хочете самі поринути у світ екстриму і пригод!? Барвисті пейзажі і активно проведений час, не залишать байдужими нікого!

Урок водіння квадроцикла

Якщо Ви не знаєте, що подарувати, найкращий і неординарний подарунок - короткий курс навчання їзді на квадроциклі. Робіть яскраві подарунки! Навчитися їздити на квадроциклі - це здорово!

Екстрим на квадроциклах

Шукаєте цікаві варіанти відпочинку? Віддаєте перевагу активному відпочинку на природі, який подарує вам море позитиву, драйву та адреналіну? Екстрім катання - це те що вам просто необхідно.

Прогулянка на квадроциклах для двох

Не знаєте, куди запросити кохану або коханого, щоб було активно, ново і не нудно? Сертифікат на катання на квадроциклах порадує будь-яку активну натуру і стане кращим сюрпризом від Вас.

Нічне рандеву на квадроциклах

Хочете здивувати другу половину - запросіть на найнесподіваніше побачення. Як тільки стемніє, ви відправитесь в подорож по непередбачуваного лісового маршруту на квадроциклі.

Пікнік-тур на квадроциклах

Пікнік-тур - відмінний спосіб провести час з сім'єю, друзями на природі. Поїздка ідеально підходить для тих, хто любить поєднання захоплюючої їзди зі смачним пікніком.