Лазертаг

Лазертаг - спортивна командна гра в якій супротивника необхідно уразити променем лазера. В якості зброї використовується Тагер. Фактично, це той же пейнтбол, тільки замість кульок з фарбою використовується лазерний промінь, який вражає датчики на голові суперника. В лазерний бій можуть грати дорослі і діти.

Лазертаг припаде до смаку і дорослим і дітям - допоможе розвинути навички роботи в команді, координацію і об'єктне мислення.

Граючи в Лазертаг, Вам обов'язково знадобитися хороша реакція, швидкість мислення і хороша стратегія - саме ці якості є ключовими при грі в лазертаг.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Одягаєтесь в захисний одяг
- Відправитесь в драйвову пригоду

Що входить

- Інструктаж, супровід гри інструктором
- Захисне екіпірування: костюм, маска, рукавички
- 90 хвилин гри

Місце проведення

Пейнтбол проходить на території Драйв центру на спеціально облаштованому майданчику. Можливо обрати різні сценаріїї гри, в залежності від кількості учасників і їх навиків.

Ми рекомендуємо:
  • Кідбол на багі

    Кідбол на багі це унікальне поєднання двох гострих відчуттів, для дітей: швидкості і стрільби по рухомих мішенях, де кожна дитина зможе проявити себе в умінні і в точності стрільби.

  • Кідбол

    Кідбол - це пейнтбол для дітей. Не тільки дорослі люблять пограти в войнушку, дітям теж хочеться постріляти один в одного кульками з фарбою. Весело, захоплююче і безпечно - все це можна сказати про гру під назвою Кідбол

  • Пейнтбол

    Якщо Ви хочете отримати потужний заряд адреналіну і круто провести час з елементами екстриму, то гра в пейнтбол - відмінне рішення! Гра в пейнтбол підходить для дорослих та дітей.