Кідбол

На відміну від пейнтболу для дорослих, дитяча гра абсолютно не травматична. Для дітей віком від 6 років в нашому центрі можна орендувати комплекти JT Splatmaster для міні-пейнтболу. Це обладнання спеціально розроблено для малюків американською компанією JT, і включає в себе захисний жилет, маркер і маску.

Маркери спроектовані спеціально для дітей з ударостійкого пластику і мають малу вагу, працюють без газу, для пострілу використовується енергія стислої пружини.
Місткість магазину 7 - 15 куль.
Пейнтбольні кулі, менші за діаметром, калібр 0,5, зі спеціальним водорозчинним наповнювачем, що дає можливість грати без захисного камуфляжу.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Одягаєтесь в захисний одяг
- Відправитесь в драйвову пригоду

Що входить

- Інструктаж, супровід гри інструктором
- Захисне екіпірування: костюм, маска, рукавички
- 60 хвилин гри
- 300 кульок на кожного учасника

Місце проведення

Пейнтбол для дітей (Кідбол) проходить на території Драйв центру на спеціально облаштованому майданчику. Можливо обрати різні сценаріїї гри, в залежності від кількості учасників і їх навиків.

Ми рекомендуємо:
  • Кідбол на багі

    Кідбол на багі це унікальне поєднання двох гострих відчуттів, для дітей: швидкості і стрільби по рухомих мішенях, де кожна дитина зможе проявити себе в умінні і в точності стрільби.

  • Лазертаг

    Лазертаг - це сучасна і захоплююча альтернатива комп'ютерним іграм. Лазертаг - тактичний симулятор, де потрапляння фіксується не фарбою, а електронікою. Основою гри служить командне протистояння.

  • Пейнтбол

    Якщо Ви хочете отримати потужний заряд адреналіну і круто провести час з елементами екстриму, то гра в пейнтбол - відмінне рішення! Гра в пейнтбол підходить для дорослих та дітей.