Верхова їзда на конях

Верхова їзда на конях

Ми займаємося навчанням і допомагаємо всім бажаючим освоїти мистецтво верхової їзди. 

Заняття проводяться за спеціальною програмою на конях, підібраною з урахуванням кваліфікації вершника, його статури і фізичної підготовки. Для дітей і дорослих, які тільки починають навчання, передбачено розвиток базових навичок, таких як:

впевнене сидіння в сідлі на всіх аллюрах: крок, рись, галоп;
вміння відчувати і розуміти коня;
подолання легких перешкод.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере оптимальну програму
- Відправитесь в цікаву пригоду

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором
- Захисне екіпірування: шолом
- Заняття 60 хвилин
- Актуально круглий рік

Місце проведення

Їзда на конях проходить на території кінного клубу і в залежності від навиків учасників може бути продовжена лісовими маршрутами, де ви спробуєте свої сили в подоланні ярів та інших перешкод. Інструктор супроводжує всю дорогу.

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Політ на повітряній кулі над Добропарком Політ на повітряній кулі над Добропарком

  Мальовничий політ на повітряній кулі над Добропарком, це один з кращих варіантів повітряної екскурсії де ви побачите неймовірну кількість плантацій квітів і вдихнете їх аромат.

 • Політ на літаку А-22 Політ на літаку А-22

  Хочете випробувати себе в ролі льотчика, нехай навіть і всього-на-всього стажера? Пропонуємо спробувати цю екстремальну розвагу і можливість відчути себе пілотом.

  Верхова їзда на конях у передмісті міста Києва.

  ...Кінні прогулянки у Києві та Київській області підійдуть для тих, хто хоче незвичайно урізноманітнити своє дозвілля, провести вихідні чи будні дні на свіжому повітрі чи організувати романтичне побачення. Наші досвідчені інструктори допоможуть Вам розібратися в тонкощах їзди верхи на коні, незалежно від ваших умінь та навичок. Ми прагнемо догодити побажанням наших гостей, тому для катання підбираємо коней максимально відповідних характеру та манері їзди вершників. Замовте катання на конях мальовничим маршрутом, великою компанією або індивідуально з персональним інструктором. Катання на конях проходить спеціальним маршрутом, що дозволяє не просто усамітнитися з природою, а й ознайомитися з прекрасними ландшафтами Київської області.