Уроки водіння для жінок

Уроки водіння для жінок

Тривала перерва в керуванні автомобілем призводить до часткової втрати теоретичних знань і практичних навичок. Щоб знову сісти за кермо і впевнено почувати себе на дорозі, потрібна підготовка. Ми подбали про ваш комфорт, і розробили спеціальний курс відновлення навичок водіння.

Досвідчені інструктори допоможуть Вам почувати себе впевнено на дорозі в пробках, на перехрестях і в умовах інтенсивного міського руху.

Ви швидко повернете втрачені навички, а може бути, і навчитеся новому. За допомогою курсу відновлення навичок водіння, Ви зрозумієте, що нічого страшного в управлінні автомобілем немає. 

Ви можете попрактикуватися не тільки на спеціальних маршрутах, а й обрати поїздку за будь-якою зручною для вас напрямку.

Як проходить

Ми організували курси відновлення навичок водіння, які допомагають удосконалити майстерність водія. Ви телефонуєте нам, спілкуючись з представником автошколи, вибираєте зручний день і час для першого заняття. Інструктор визначає рівень підготовки і виявляє основні проблеми. Розробляється програма проведення уроків водіння. Складається зручний графік занять.

Що входить

Упс! Ми скоро наповнимо сторінку контентом. У Вас залишилися питання? Зателефонуйте нам

Місце проведення

Ви почнете курс відновлення навичок на спеціальній навчальній площадці, на якій інструктор зможе оцінити стан ваших навичок водіння. Після відновлення необхідних навичок, інструктор з водіння приймає рішення про продовження практики на вулицях міста Києва. 

Ми рекомендуємо:
 • Уроки водіння для чоловіків Уроки водіння для чоловіків

  Пропонуємо Вам програму навчання водінню, розраховану на будь-який рівень підготовки. Підвищуємо рівень водійської майстерності та допомагаємо стати впевненим водієм.

 • Політ на літаку Амфібія Політ на літаку Амфібія

  Цей літак здатний пересуватися не тільки по землі і повітрю, але і по водній поверхні. Від «приводнення» і зльоту з води у вас залишаться яскраві, ні з чим не порівнянні враження.

 • Політ на літаку А-22 Політ на літаку А-22

  Хочете випробувати себе в ролі льотчика, нехай навіть і всього-на-всього стажера? Пропонуємо спробувати цю екстремальну розвагу і можливість відчути себе пілотом.

  Уроки водіння для жінок в Києві. Курси водіння.

  ... Якщо Вам набридло почуватися на дорозі "чайником", паркуватися "по звуку", якщо Ви не відчуваєте габаритів власного автомобіля – ця програма реально допоможе Вам відчути себе впевнено за кермом. Дані курси водіння для жінок унікальні за ефективністю та швидкістю навчання. Вони дозволять у повноцінного водія, який упевнено почувається на дорозі. Курс дає реальну можливість навчитися водити жінці та відчути себе впевнено за кермом. На дорогах різко збільшилася кількість жінок-водіїв. І хоча більшість чоловіків переконана, що жінки поступаються чоловікам у водійській майстерності, проте, на практиці доведено, що водій-жінка не тільки не гірший за водія-чоловіка, а й за багатьма показниками краще. Головне – навчити жінку грамотно та безпечно керувати автомобілем.