Сафарі на джипах

Сафарі на джипах

Якщо ви вважаєте себе справжнім шанувальником екстриму і професійним водієм, вам вже давно час  перевірити свої навички водіння авто на бездоріжжі. Фішка Сафарі рейдів не швидкість, як в авторалі, а складність маршруту. При чому це не буде просто нерівний асфальт і пара вибоїн, маршрут проходить по пересіченій місцевості, на шляху зустрінете багато перешкод які потрібно буде подолати.

Це будуть підготовлені траси дуже високого ступеня складності. Вашу машину може занести, вона може застрягти, як ви думаєте, хто буде її відкопувати?

У сафарі на джипах можна самому управляти позашляховиком, а інструктор виступає в ролі досвідченого штурмана, наші джипи обладнані всім необхідним для безпечної і цікавої пригоди.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере складність траси
- Відправитесь в драйвову подорож

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором
- Захисне екіпірування: костюм, шолом, окуляри
- 60-90 хвилин подорожі по маршруту
- Актуально круглий рік

Місце проведення

Сафарі на джипах починається на території Драйв центру і пройде по лісовим лабіринтах, де ви спробуєте свої сили в подоланні ярів та інших перешкод. Інструктор супроводжує всю дорогу.

Ми рекомендуємо:
 • Джип тріал Джип тріал

  Тримайтеся міцніше, любителі драйву! Представляємо вам послугу Джип тріал. Це одна з найбільш видовищних і цікавих розваг на джипах. Підкоріть круті підйоми і захоплюючі спуски!

 • Тур вихідного дня на джипах Тур вихідного дня на джипах

  Пропонуємо вам зібратися дружною компанією і разом з нами відправитися в дводенну подорож по захоплюючому, пізнавальному і красивому маршруту на повнопривідних джипах.

 • Прогулянка на багі по лісу Прогулянка на багі по лісу

  Якщо ви любите підкорювати природу з вітерцем - ласкаво просимо на прогулянку на багі! Екстремальне водіння і безліч красивих пейзажів!

  Сафарі на джипах в Києві.

  ...