Прогулянки на багі для дітей

Прогулянки на багі для дітей

Існує безліч варіантів, за допомогою яких можна зайняти дитину. Один з найцікавіших - це прогулянки на багі. Вік учасника від 7 років. Дитячі багі володіють усіма перевагами квадроцикла, та мають надійний каркас безпеки.

На багі можна дозволити собі більше, ніж на квадроциклі. Завдяки особливостям конструкції цієї машинки водій виявляється захищеним з усіх боків.

Дитячі моделі багі розроблені з урахуванням віку водіїв. Основний акцент зроблений на безпеку, зручність і простоту в управлінні. Дитячі багі мають варіаторну коробку передач.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере оптимальний маршрут
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором за маршрутом
- Захисне екіпірування: костюм, шолом, окуляри
- 60 хвилин подорожі на багі
- Актуально круглий рік

Місце проведення

Прогулянка на багі почнеться на території Драйв центру і пройде по лісовим лабіринтах, де ви спробуєте свої сили в подоланні ярів та інших перешкод. Інструктор супроводжує всю дорогу.

Ми рекомендуємо:
 • Прогулянка на багі по лісу Прогулянка на багі по лісу

  Якщо ви любите підкорювати природу з вітерцем - ласкаво просимо на прогулянку на багі! Екстремальне водіння і безліч красивих пейзажів!

 • Драйв на багі з пасажиром Драйв на багі з пасажиром

  Висока швидкість, викид адреналіну, радість і ейфорія - враження від гонки по бездоріжжю забути неможливо. Драйв на багі стане одним з самих незабутніх вражень!

 • Прогулянка на багі по треку Прогулянка на багі по треку

  Любителям яскравих вражень і незабутніх пригод! Заїзд на багі стане захоплюючою розвагою, яка обіцяє море радості та драйву і непередаваних відчуттів.

  Замовити прогулянки на баггі для дітей. Баги для дітей

  ...