Прогулянка на багі по треку

Прогулянка на багі по треку

Хочете порадувати людину, яка любить драйв та гострі відчуття? Яка хоче спробувати себе в ролі гонщика але не вміє водити авто на механіці ?! Тоді піднесіть прогулянку на багі по треку в подарунок. Ця послуга прирівнюється до Драйву на баггі, відрізняючись тільки тим що учасник знаходиться за кермом мало потужного багі з варіаторною коробкою передач.

Багі мають легке керування, тому з керуванням зможе справитися даже новачок, долаючи перешкоди ви будете отримувати суцільне задоволення. І все це на свіжому повітрі, з винятковою користю для здоров'я.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере оптимальний маршрут
- Відправитесь в цікаву подорож

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором за маршрутом
- Захисне екіпірування: костюм, шолом, окуляри
- 25-50 хвилин прогулянки
- Актуально круглий рік

Місце проведення

Прогулянка на багі проходить на території Драйв центру по трасі з  грунтовим покриттям , де ви спробуєте свої сили в маневруванні. Інструктор знаходиться на треку готовий прийти на допомогу.

Ми рекомендуємо:
 • Прогулянки на багі для дітей Прогулянки на багі для дітей

  Враження дитинства найсильніші і найяскравіші, і діти буквально "полюють" за ними! Прогулянка з дитиною на багі обіцяє море радості та драйву! Подарункові сертифікати дають ...

 • Прогулянка на багі по лісу Прогулянка на багі по лісу

  Якщо ви любите підкорювати природу з вітерцем - ласкаво просимо на прогулянку на багі! Екстремальне водіння і безліч красивих пейзажів!

 • Драйв на багі з пасажиром Драйв на багі з пасажиром

  Висока швидкість, викид адреналіну, радість і ейфорія - враження від гонки по бездоріжжю забути неможливо. Драйв на багі стане одним з самих незабутніх вражень!

  Прогулянка на багі по треку в драйв центрі GetDrive.

  ... Баггі – це мініатюрні кросові позашляховики з полегшеною рамою та дугами безпеки, спеціально призначені для швидкої їзди пересіченою місцевістю. Сьогодні влаштувати безбаштові швидкісні заїзди бездоріжжям може кожен. До того ж для цього навіть не обов'язковий досвід та навички водіння! Візьміть в оренду баггі в GetDrive та відчуйте себе справжнім ралійним гонщиком!