Паралельна гонка на багі

Паралельна гонка на багі

Хочете відчути себе справжнім гонщиком? Тоді гонка на багі з суперником стане для вас захоплюючим і незабутнім враженням. Два автомобілі, два учасники, швидкісний грунтовий трек і ваша жага пермоги.

Паралельні гонки - це новий вид активного відпочинку, де в повній мірі можна відчути весь азарт швидкості, драйву і екстриму. Доведіть собі і супернику що ви переможець!

Висока швидкість, викид адреналіну, радість і ейфорія - враження від гонки забути неможливо. Незабутні враження вам гарантовані!

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере складність траси
- Відправитесь в драйвову пригоду

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором за маршрутом
- Захисне екіпірування: костюм, шолом, окуляри
- 25-50 хвилин активного заїзду
- Актуально круглий рік

Місце проведення

Драйв заїзди на багі проходять на території Драйв центру по трасі з  грунтовим покриттям , де ви спробуєте свої сили в маневруванні. Інструктор знаходиться на треку готовий прийти на допомогу.

Ми рекомендуємо:
 • Драйв на багі Драйв на багі

  Море яскравих емоцій, захоплююче почуття свободи і ейфорія - це то що випробовує водій, який сів за кермо потужного багі. Спробувавши драйв, Ви не зупинитеся!

 • Прогулянка на багі по лісу Прогулянка на багі по лісу

  Якщо ви любите підкорювати природу з вітерцем - ласкаво просимо на прогулянку на багі! Екстремальне водіння і безліч красивих пейзажів!

 • Драйв на багі з пасажиром Драйв на багі з пасажиром

  Висока швидкість, викид адреналіну, радість і ейфорія - враження від гонки по бездоріжжю забути неможливо. Драйв на багі стане одним з самих незабутніх вражень!

  Паралельна гонка на багі для двох в драйв центрі GetDrive.

  ...