Драйв на багі

Драйв на багі

Любиш підкорювати нові горизонти? Екстремальний відпочинок твоє "все"? Ти досвідчений водій і хочеш спробувати себе на треку?

Запрошуємо на драйв на багі. Тільки у нас потужні багі (з механічною коробкою передач) і понад 6 км протяжність гоночного треку з крутими поворотами і віражами. Ці багі сміливо можна прирівняти до спортивних.

Промчи по спеціально обладнаній трасі і спробуй ті ж відчуття, що і гонщики ралі «Париж-Дакар». Не секрет, що багато чемпіонів починали свій шлях саме з катання на багі.

Як проходить

- Приїжджаєте в обумовлений заздалегідь час
- Проходите інструктаж з техніки безпеки
- Інструктор підбере складність траси
- Відправитесь в драйвову пригоду

Що входить

- Інструктаж, супровід інструктором за маршрутом
- Захисне екіпірування: костюм, шолом, окуляри
- 25-50 хвилин активного заїзду
- Актуально круглий рік

Місце проведення

Драйв заїзди на багі проходять на території Драйв центру по трасі з  грунтовим покриттям , де ви спробуєте свої сили в маневруванні. Інструктор знаходиться на треку готовий прийти на допомогу.

Ми рекомендуємо:
 • Паралельна гонка на багі Паралельна гонка на багі

  Відмінний спосіб проведення часу для любителів високих швидкостей. Траса з крутими поворотами дозволить випробувати себе і відчути непередавані емоції.

 • Прогулянка на багі по лісу Прогулянка на багі по лісу

  Якщо ви любите підкорювати природу з вітерцем - ласкаво просимо на прогулянку на багі! Екстремальне водіння і безліч красивих пейзажів!

 • Драйв на багі з пасажиром Драйв на багі з пасажиром

  Висока швидкість, викид адреналіну, радість і ейфорія - враження від гонки по бездоріжжю забути неможливо. Драйв на багі стане одним з самих незабутніх вражень!

  Драйв на багі в Києві. Гонка на багі

  ...