Багі

Прогулянки на багі для дітей

Враження дитинства найсильніші і найяскравіші, і діти буквально "полюють" за ними! Прогулянка з дитиною на багі стане захоплюючою розвагою, яка обіцяє море радості та драйву!

Драйв на багі

Море яскравих емоцій, захоплююче почуття свободи і ейфорія - це то що випробовує водій, який сів за кермо потужного багі. Одного разу спробувавши драйв, Ви не захочете зупинятися!

Драйв на багі з пасажиром

Висока швидкість, викид адреналіну, радість і ейфорія - враження від гонки по бездоріжжю забути неможливо. Драйв на багі стане одним з самих незабутніх вражень!

Паралельна гонка на багі

Це відмінний спосіб проведення часу для любителів високих швидкостей. Траса з крутими поворотами дозволить відчути себе справжнім гонщиком, і випробувати непередавані емоції.

Прогулянка на багі по лісу

Якщо ви любите підкорювати природу з вітерцем - ласкаво просимо на прогулянку на багі! Екстремальне водіння і маса красивих пейзажів - ось самі незабутні враження!

Прогулянка на багі по треку

Любителям яскравих вражень і незабутніх пригод! Прогулянка на багі стане захоплюючою розвагою, яка обіцяє море радості та драйву і непередаваних відчуттів.