Умови використання

Термін дії
Подарунковий сертифікат слід використовувати до дати, зазначеної на упаковці.

Опис Вражень
Вся інформація про Враження, представлена ​​на сайті і в інших матеріалах, є актуальною на момент свого оголошення і з часом може бути змінена без додаткового попередження. Фото і відеоматеріали, представлені на сайті і в інформаційних матеріалах, є ілюстраціями і можуть відрізнятися від реальних умов і місць отримання Вражень.

Подарунковий сертифікат і умови його використання
Подарунковий сертифікат з унікальним кодом підтверджує право на використання Враження в рамках цінової категорії сертифіката. Отримання Враження здійснюється тільки при передачі подарункового сертифіката відповідальній особі партнера. У разі втрати подарункового сертифіката можливість отримання Враження не гарантовано.

Бронювання Вражень

Після активації подарункового сертифіката ним можна скористатися протягом 30-днів без урахування переносів для вражень які залежать від погодних умов. Отримати враження можна не раніше, ніж через п'ять днів після активації. Змінити або перенести дату і Час Враження можливо не пізніше, ніж за три дні до зарезервованої дати, і не більше двох разів.

Отримання Враження

Всі враження можуть бути надані при дотриманні об'єктивних умов: відповідність необхідним параметрам (зріст, вага, вік і т.д.), графік роботи, сезонність, погодні умови, форс-мажор. У разі неможливості надання обраного Враження, воно замінюється іншим, аналогічним за вартістю. Для отримання деяких вражень необхідно мати при собі паспорт або інші документи. Ми маємо право скоротити тривалість Враження в разі запізнення Одержувача на Враження. Одержувач враження і запрошені ним особи несуть відповідальність за втрату і псування наданого їм на час проведення Враження спорядження та інших засобів.

Втрата або пошкодження

Якщо подарунковий сертифікат, термін дії якого не закінчився, загубився або пошкоджений, Ви можете відновити право на отримання Вражень, звернувшись до нас в компанію пред'явивши чек на покупку. В такому випадку видається дублікат, і Ви оплачуєте вартість заміни сертифіката.