Сертифікат на суму

Сертифікат на суму

Этот материал также доступен на русском

Є привід, а ви не знаєте, що подарувати? Подаруйте друзям і знайомим радість вибору з універсальним подарунковим сертифікатом GetDrive з обраним номіналом!

Універсальний подарунок до будь-якого свята - дня народження, на Новий рік або на новосілля друзів. Ми пропонуємо широкий спектр подарункових карт з гнучким номіналом від 2000 до 10000 гривень!

Універсальний сертифікат від GetDrive - це унікальна карта, яку власник може обміняти на подарунки-враження представлені на сайті getdrive.com.ua

Зверніть увагу, універсальна подарункова карта GetDrive не є банківським продуктом. Вона служить засобом обміну на послуги представлені на нашому сайті.

Сертифікат враження в подарунок - це можливість здійснити заповітне бажання близької людини. Кожній людині необхідно крім основних цінностей періодичне отримання позитивних емоцій, які залишать відбиток в пам'яті на все життя.

Ми рекомендуємо:
 • Індивідуальний політ на повітряній кулі Індивідуальний політ на повітряній кулі

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як ви самі обираєте дату, час та локацію для польоту. Насолоджуйтесь в польоті на повітряній кулі.

 • Політ на повітряній кулі в Макарові Політ на повітряній кулі в Макарові

  Це безумовно один з кращих варіантів повітряної екскурсії, так як льотна зона знаходиться всього в 20 км від Києва, і славиться своїми прекрасними пейзажами та історичними пам'ятками.

 • Політ на повітряній кулі в Переяславі Політ на повітряній кулі в Переяславі

  З висоти пташиного польоту побачите старовинний Переяслав, неповторні краєвиди на Дніпро і кручі його правого берега, Змієві вали, половецькі і скіфські кургани і мисливські угіддя.

 • Політ на повітряній кулі в Василькові Політ на повітряній кулі в Василькові

  Головною привабливою силою для любителів повітроплавання стануть мальовничі околиці цього невеликого містечка, закладеного ще в Х ст. князем Володимиром Великим.