Повернення

Повернення

Этот материал также доступен на русском

Відповідно до закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти придбаний товар, за умови виконання всіх норм передбачених законом.

Покупцеві слід зберігати чек на покупку подарункового сертифіката для підтвердження номіналу карти в разі пошкодження чи інших спірних ситуацій. Якщо ви купували подарунок на сайті або з доставкою, необхідно відправити лист на електронну пошту з фотографією сертифіката з боку де вказано номер, вкладиша, чека і копією документа, що посвідчує особу покупця.

При поверненні грошей розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються протягом семи банківських днів з моменту повернення товару.

Подарунковий сертифікат, який одержувач хоче здати, не повинен бути активований і анулюється з моменту повернення. Якщо сертифікат був виданий безкоштовно, в рамках рекламної акції продавця, і являє собою по суті купон на знижку, вимога про виплату грошей некоректно.

У разі втрати Сертифіката, в тому числі його викрадення і / або пошкодження, сертифікат не може бути відновлений, а грошові кошти не можуть бути повернуті, в зв'язку з відсутністю персоніфікації особи, що володіла сертифікатом.

Кому ми організовували
Luxoft
Luxoft

Що входило: драйв на баггі, пейнтбол, тир, екстрим на квадроциклах, зона відпочинку

Vodafone Україна
Vodafone Україна

Що входило: драйв на баггі, пейнтбол, тир, драйв на квадроциклах, зона відпочинку

Київстар
Київстар

Що входило: драйв на баггі, пейнтбол, тир, драйв на квадроциклах, зона відпочинку