Активація сертифіката

Введіть ваші дані
Як активувати

1. Заповніть форму активації.
2. Виберіть враження, яке хочете відвідати, якщо їх декілька.
3. Виберіть дату та час, коли зручно відвідати враження.
4. Чекайте дзвінка від нашого менеджера для уточнення деталей. Після бронювання записи ми відправимо sms-підтвердження деталі враження в меседжер.
5. Будь ласка, не забудьте взяти сертифікат, коли підете отримувати послугу.

Форс мажор

1. Перенести або скасувати ваше враження можна не пізніше ніж за 3 доби до заброньованої дати.
2. Якщо враження залежить від погоди, і в день проведення буде погана погода, враження може бути перенесено на іншу дату і час.
3. При бронюванні необхідно розуміти що вказане Вами час послуги це попереднє зручне для вас час отримання послуги. Наш менеджер зв'яжеться з вами і узгодить точні дату і час

Термін використання

Термін дії подарункового сертифіката - дата, до якої необхідно активувати Подарунковий сертифікат. Кінцевий термін дії вказано на зворотному боці Подарункової упаковці. Eсли Одержувач не активована Подарунковий сертифікат протягом терміну дії, сертифікат анулюється і Одержувач втрачає право на вимоги або претензії щодо отримання послуг з даного сертифікату або з відшкодування вартості Сертифікату. Якщо послуга є сезонною і сезон надання послуги завершено, вона переноситься на наступний сезон, або клієнт може вибрати будь-яку послугу з доступних на сайті getdrive.com.ua за номіналом сертифікату на момент придбання. Стандартний термін дії сертифіката - 6 місяців з дня набуття Подарункового сертифіката.